Het Atletika trainersteam


Dinsdag 18.00 - 20.00 uur | Competitie AB-niveau


Kyara Verspeelt

  • Verantwoordelijke competitie

Joyce Bovyn

  • Competitie

Dinsdag 18.00 - 20.00 uur | Airtrack


Lara Dedeurwaerdere

  • Airtrack

Elise D'Oosterlynck

  • Airtrack

Woensdag 14.00 - 16.00 uur | Kleuters


Christa van Bambost

  • Verantwoordelijke kleuterturnen 

Febe Vanhollebeke

  • Kleuters

Julie Sapin

  • Kleuters

Woensdag 14.00 - 16.00 uur | Basis 1/2


Dide Lagast

  • Basis 1

Kaat De Bock

  • Basis 2

Woensdag 14.00 - 16.00 uur | Trampoline 1/2


Juta Dehaemers

  • Trampoline 1

Joke Van De Wiele

  • Trampoline 2

Woensdag 16.00 - 18.00 | Trampoline 3/4


Didier Sandyck

  • Trampoline 3/4

Woensdag 16.00 - 18.00 | competitie I-niveau & pre-competitie


Kyara Verspeelt

  • Verantwoordelijke I-niveau

Jennifer Van Den Broecke

  • Verantwoordelijke pre-competitie

Woensdag 18.00 - 20.00 | competitie ab-niveau


Kyara Verspeelt

  • Verantwoordelijke competitie

Joyce Bovyn

  • Competitie

Vrijdag 16.30 - 18.00 | COMPETITIE I-NIVEAU & PRE-COMPETITIE


Kyara Verspeelt

  • Verantwoordelijke I-niveau

Jennifer Van Den Broecke

  • Verantwoordelijke pre-competitie

Julie Sapin

  • Pre-competitie

Vrijdag 18.00 - 20.00 | Trampoline 1/2 & trampoline 3/4


Ine De Lange

  • Trampoline 1

Jennifer Van Den Broecke

  • Trampoline 2

Nina De Valkenaere

 

  • Trampoline 3

Elena Bullaert

  • Trampoline 4

Zaterdag 09.00 - 11.00 uur | Kleuters


Christa van Bambost

  • Verantwoordelijke kleuterturnen 

Febe Vanhollebeke

  • Kleuters

Mona Matthijsens

  • Kleuters

Zaterdag 09.00 - 11.00 uur | Basis 1/2


Mirte Collin

  • Basis 1

Ine De Lange

  • Basis 2

Vince Verheye

  • Basis 2

Zaterdag 09.00 - 11.00 uur | Trampoline 1/2


Kaat De Bock

  • Trampoline 1/2

Zaterdag 11.00 - 13.00uur | Competitie AB-niveau


Kyara Verspeelt

  • Verantwoordelijke competitie

Didier Sandyck

  • Competitie

Zaterdag 13.00 - 15.00 uur | COMPETITIE I-NIVEAU & PRE-COMPETITIE


Kyara Verspeelt

  • Verantwoordelijke I-niveau

Nina De Valkenaere

  • Pre-competitie

Zondag 10.00 - 12.00 uur | Competitie AB-niveau


Kyara Verspeelt

  • Verantwoordelijke competitie

Joyce Bovyn

  • Competitie