Het Atletika trainersteam


Dinsdag 18.00-20.00 uur


Joyce Bovyn

  • Wedstrijd B

Justine Desmidt

  • Wedstrijd C

Eev De Lange

  • Airtrack

Fran Meirhaeghe

 

  • Airtrack

Woensdag 14.00-16.00 uur | Kleutertjes


Christa van Bambost

Maurane Grootaert

Melissa Ott

  • Kleutertjes

Anahita Meersschaut

  • Kleutertjes

Woensdag 14.00-16.00 uur | Basis 1 & 2


Jennifer Van Den Broecke

  • Basis 1

Jolien Verstraeten

 

  • Basis 2

Woensdag 14.00-16.00 uur | Trampoline 1

Fran Meirhaeghe

  • Trampoline 1

Floor Meirhaeghe

  • Trampoline 1

Joke Van De Wiele

  • Trampoline 1


Woensdag 16.00-18.00 | Trampoline 2 & 3


Joke Van De Wiele

Joyce Bovyn

  • Trampoline 2

Justine Desmidt

  • Trampoline 3

Woensdag 16.00-18.00 | Wedstrijd I & Recre@+


Kyara Verspeelt

  • Wedstrijd I & Recre@+

Woensdag 18.00-20.00 | Wedstrijd A & B & C


Benoit De Groote

  • Wedstrijd A, B

Justine Desmidt 

  • Wedstrijd C

Vrijdag 17.00-19.00 | Basis 1 & 2


Itze Van Driessche

  • Basis 1 & 2

Vrijdag 17.00-18.30 | Wedstrijd I & Recre@+


Kyara Verspeelt

  • Wedstrijd I & Recre@+

Vrijdag 18.00-20.00 | Trampoline 1,2 & 3


Jennifer Van Den Broecke

  • Trampoline 1

Joke Van De Wiele

Elena Bullaert

  • Trampoline 2 & 3

Maurane Grootaert

  • Trampoline 3

Zaterdag 09.00-11.00 uur | Kleutertjes


Christa van Bambost

Jolien Verstraeten

Itze Van Driessche


Zaterdag 09.00-11.00 uur | Basis 1 & 2


Ine De Lange

  • Basis 1 & 2

Zaterdag 09.00-11.00 uur | Trampoline 1 & 2


Floor Meirhaeghe

  • Trampoline 1

Laura Van Herreweghe

  • Trampoline 1

Elena Bullaert

  • Trampoline 2 

Zaterdag 11.00-13.00/14.00 uur | Competitie


Benoit De Groote

  • Wedstrijd A & B

Didier Sandyck

  • Wedstrijd C

Zaterdag 13.00-15.00 uur | Wedstrijd I / Recre@ +                                                           & Wedstrijd Airtrack (na selectie)


Kyara Verspeelt

  • Wedstrijd I & Recre@+

Rani Cautaerts

  •  Wedstrijd Airtrack

Zondag 10.00-12.00 uur | Wedstrijd

Kyara Verspeelt

  • Wedstrijd A & B