Na een welverdiende vakantie gaan we terug een sportief jaar tegemoet. De lessen starten op zaterdag 29 augustus 2020. 

 

Wij wensen jullie alvast een leuk en sportief seizoen!

Het bestuur en trainersteam

 


UURROOSTER 2020-2021



Kalender 2019-2020


+Activiteitenkalender ATLETIKA 2019-2020

+ wedstrijden en aanpassingen trainingsuren

 

 

 

 

 

SEPTEMBER 2019

 

 

 

 

 

 

OKTOBER 2019

 

 

 

 

 

 

NOVEMBER 2019

ZO

 

1

 

 

 

 

DI

 

1

 

 

 

 

VR

 

1

        GEEN TRAINING (gesloten)

MA

1

2

 

 

 

WO

 

2

TRAININD 18U-20U wedstrijd

 

 

ZA

 

2

GEEN TRAINING

DI

 

3

 

 

 

 

DO

 

3

 

 

 

ZO

 

3

 

WO

 

4

TRAINING 18U-20U wedstrijd

 

 

VR

 

4

 

 

 

MA

 

4

 

DO

 

5

 

 

 

 

ZA

 

5

 

 

 

DI

 

5

 

VR

 

6

 

 

 

 

ZO

 

6

 

 

 

WO

 

6

TRAINING TOT 18U

ZA

 

7

 

 

 

MA

 

7

 

 

 

DO

 

7

 

ZO

 

8

 

 

 

DI

 

8

 

 

 

VR

 

8

 

MA

 

9

 

 

 

WO

 

9

TRAINING 18U-20U wedstrijd

 

 

ZA

 

9

 

DI

 

10

 

 

 

DO

 

10

 

 

 

ZO

 

10

 

WO

 

11

TRAINING 18U-20U wedstrijd

 

 

VR

 

11

 

 

 

MA

 

11

 

DO

 

12

 

 

 

ZA

 

12

 

 

 

DI

 

12

 

VR

 

13

 

 

 

ZO

 

13

 

 

 

WO

 

13

 

ZA

 

14

 

 

 

MA

 

14

 

 

 

DO

 

14

 

ZO

 

15

 

 

 

DI

 

15

 

 

 

VR

 

15

 

MA

 

16

 

 

 

WO

 

16

TRAINING 18U-20U wedstrijd

 

 

ZA

 

16

Manifestatie ATLETIKA GENT

Recreatoernooi   AT + DMT + TRA  Brecht

DI

 

17

 

 

 

DO

 

17

 

 

 

ZO

 

17

Recreatoernooi   AT + DMT + TRA  Brecht

WO

 

18

TRAINING 18U-20U wedstrijd

 

 

VR

 

18

 

 

 

MA

 

18

 

DO

 

19

 

 

 

ZA

 

19

KADERWEEKEND - GENT

 

 

DI

 

19

 

VR

 

20

 

 

 

ZO

 

20

KADERWEEKEND - GENT

 

 

WO

 

20

 

ZA

 

21

 

 

 

MA

 

21

 

 

 

DO

 

21

 

ZO

 

22

 

 

 

DI

 

22

 

 

 

VR

 

22

 

MA

 

23

 

 

 

WO

 

23

TRAINING 18U-20U wedstrijd

 

 

ZA

 

23

Recreatoernooi   AT + DMT + TRA  Landegem

DI

 

24

 

 

 

DO

 

24

 

 

 

ZO

 

24

 

WO

 

25

TRAINING 18U-20U wedstrijd

 

 

VR

 

25

 

 

 

MA

 

25

 

DO

 

26

 

 

 

ZA

 

26

 

 

 

DI

 

26

 

VR

 

27

 

 

 

 

ZO

 

27

 

 

 

WO

 

27

 

ZA

 

28

 

 

 

MA

 

28

 

 

 

DO

 

28

 

ZO

 

29

 

 

 

DI

 

29

 

 

 

VR

 

29

 

MA

 

30

 

 

 

 

WO

 

30

TRAINING 18U-20U wedstrijd

GEEN TRAINING 14U-16U

 

 

ZA

 

30

 

SINTERKLAAS

 

 

 

 

 

 

 

DO

 

31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DECEMBER 2019

 

 

 

 

 

 

JANUARI 2020

 

 

 

 

 

 

FEBRUARI 2020

ZO

 

1

 

 

 

WO

 

1

 NIEUWJAAR  (gesloten)

 

 

ZA

 

1

PV   TRA  AB   Zonhoven

MA

 

2

 

 

 

DO

 

2

 

 

 

ZO

 

2

PV   TRA  AB   Zonhoven

DI

 

3

 

 

 

VR

 

3

 

 

 

MA

 

3

 

WO

 

4

 

 

 

ZA

 

4

 

 

 

DI

 

4

 

DO

 

5

 

 

 

ZO

 

5

 

t

 

WO

 

5

 

VR

 

6

 

 

 

MA

 

6

 

 

 

DO

 

6

 

ZA

 

7

 

 

 

DI

 

7

 

 

 

VR

 

7

 

ZO

 

8

 

 

 

WO

 

8

 

 

 

ZA

 

8

PV   TRA + DMT  C   Erpe

MA

 

9

 

 

 

DO

 

9

 

 

 

ZO

 

9

PV   TRA + DMT  C   Erpe

DI

 

10

 

 

 

VR

 

10

 

 

 

MA

 

10

 

WO

 

11

 

 

 

ZA

 

11

Recreatoernooi   AT+DMT+TRA  Bierbeek

 

 

DI

 

11

 

DO

 

12

 

 

 

ZO

 

12

Recreatoernooi  AT+DMT+TRA  Bierbeek

 

 

WO

 

12

 

VR

 

13

 

 

 

MA

 

13

 

 

 

DO

 

13

 

ZA

 

14

GYMGALA - Antwerpen

 

 

DI

 

14

 

 

 

VR

 

14

 

ZO

 

15

GYMGALA - Antwerpen

 

 

WO

 

15

 

 

 

ZA

 

15

PV  TRA  I + DMT  ABI   Hulshout

Recreatoernooi  AT   Kieldrecht

MA

 

16

 

 

 

DO

 

16

 

 

 

ZO

 

16

PV   TRA  I + DMT  ABI   Hulshout

Recreatoernooi  AT   Kieldrecht

DI

 

17

 

 

 

VR

 

17

 

 

 

MA

 

17

 

WO

 

18

 

 

 

ZA

 

18

PV  TRA + DMT  C  (WVL)  Knokke

 

 

DI

 

18

 

DO

 

19

 

 

 

ZO

 

19

PV  TRA + DMT  C  (WVL)  Knokke

 

 

WO

 

19

 

VR

 

20

 

 

 

MA

 

20

 

 

 

DO

 

20

 

ZA

 

21

 

 

 

DI

 

21

 

 

 

VR

 

21

 

ZO

 

22

 

 

 

WO

 

22

 

 

 

ZA

 

22

 

MA

 

23

 

 

 

DO

 

23

 

 

 

ZO

 

23

 

DI

 

24

KERSTAVOND (gesloten)

 

 

VR

 

24

 

 

 

MA

 

24

 

WO

 

25

KERSTDAG  (gesloten)

 

 

ZA

 

25

PV  TRA+DMT  I  +  DMT AB  (OVL)  St-Gillis

 

 

DI

 

25

 

DO

 

26

 

 

 

ZO

 

26

  PV  TRA+DMT  I  +  DMT AB  (OVL)  St-Gillis

 

 

WO

 

26

GEEN TRAINING 14U-16U

VR

 

27

GEEN TRAINING

 

 

MA

 

27

 

 

 

DO

 

27

 

ZA

 

28

 

 

 

DI

 

28

 

 

 

VR

 

28

 

ZO

 

29

GEEN TRAINING

 

 

WO

 

29

 

 

 

ZA

 

29

 

 

MA

 

30

 

 

 

DO

 

30

 

 

 

 

 

 

 

 

DI

 

31

NIEUWJAARSAVOND (gesloten)

 

 

VR

 

31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

 

 

 

 

MAART 2020

 

 

 

 

 

 

APRIL 2020

 

 

 

 

 

 

MEI 2020

ZO

 

1

 

 

 

WO

 

1

 

 

 

VR

 

1

GESLOTEN

MA

 

2

 

 

 

DO

 

2

 

 

 

ZA

 

2

 

VK   TRA  AB + TRS   Ekeren

DI

 

3

 

 

 

VR

 

3

 

 

 

ZO

 

3

VK   TRA  AB + TRS   Ekeren

WO

 

4

 

 

 

ZA

 

4

 

 

 

MA

 

4

 

DO

 

5

 

 

 

ZO

 

5

 

 

 

DI

 

5

 

VR

 

6

 

 

 

MA

 

6

 

 

 

WO

 

6

TRAINING 18U-20U wedstrijd

ZA

 

7

PV   TRA  AB   Essen

Recreatoernooi  TRA+DMT+AT  Oostakker

 

 

DI

 

7

 

 

 

DO

 

7

 

ZO

 

8

PV   TRA  AB   Essen

Recreatoernooi  TRA+DMT+AT  Oostakker

 

 

WO

 

8

GEEN TRAINING 14U-16U

 

 

VR

 

8

 

MA

 

9

 

 

 

DO

 

9

 

 

 

ZA

 

9

 

GEEN TRAINING 13U-14U

DI

 

10

 

 

 

VR

 

10

GEEN TRAINING 17U-19U

 

 

ZO

 

10

 

WO

 

11

 

 

 

ZA

 

11

 

 

 

MA

 

11

 

DO

 

12

 

 

 

ZO

 

12

PASEN ( gesloten )

 

 

DI

 

12

 

VR

 

13

 

 

 

MA

 

13

 

 

 

WO

 

13

 

ZA

 

14

GEEN TRAINING

PV   TRA + DMT  C   Schelle

 

 

DI

 

14

 

 

 

DO

 

14

 

ZO

 

15

PV   TRA + DMT  C   Schelle

 

 

WO

 

15

GEEN TRAINING 14U-16U

TRAINING 18U-20U wedstrijd

 

 

VR

 

15

 

MA

 

16

 

 

 

DO

 

16

 

 

 

ZA

 

16

GEEN TRAINING

VK   TRA + DMT  C   Vosselaar

DI

 

17

 

 

 

VR

 

17

 

 

 

ZO

 

17

VK   TRA + DMT  C   Vosselaar

WO

 

18

TERUG TRAINING 18U-20U wedstrijd

 

 

ZA

 

18

 

 

 

MA

 

18

 

DO

 

19

 

 

 

ZO

 

19

 

 

 

DI

 

19

 

VR

 

20

 

 

 

MA

 

20

 

 

 

WO

 

20

TRAINING 18U-20U wedstrijd

ZA

 

21

Manifestatie ATLETIKA GENT ( wel training )

PV   TRA  I + DMT  ABI   Oostende

 

 

DI

 

21

 

 

 

DO

 

21

HEMELVAART

ZO

 

22

PV   TRA  I + DMT  ABI   Oostende

 

 

WO

 

22

TRAINING 18U-20U wedstrijd

 

 

VR

 

22

 

MA

 

23

 

 

 

DO

 

23

 

 

 

ZA

 

23

 

DI

 

24

 

 

 

VR

 

24

 

 

 

ZO

 

24

Recreatoernooi   AT   Waarschoot

WO

 

25